Кубок «РП»:визначилися півфіналісти

Минулих вихідних на футбольних полях області відбулися чвертьфінальні поєдинки Кубка з футболу на призи газети «Рідне Прибужжя» пам’яті репортера Миколи Баранова.

Справжнім відкриттям цьогорічного турніру стала збірна команда Очаківського району. В 1/4 фіналу приморські футболісти переконливо переграли міцну команду Вітовського району – 3:0.

Цілу зливу голів побачили уболівальники у зустрічі між збірними Арбузинського та Казанківського районів. Здавалося б, після першого тайму інтригу поєдинку було вбито – з рахунком 3:0 лідирували господарі поля. Але іншої думки були казанківці, котрі по перерві спробували «перестріляти» візаві. Не вийшло: перемігши 5:3, далі йдуть саме арбузинці.

Напружено проходив двобій між командами Веселинівського та Баштанського районів. На 43-й хвилині баштанець Василь Чернопіский відкрив лік забитим м’ячам, проте незадовго до закінчення зустрічі Лисенко відновив рівновагу – 1:1. Відтак, аби виявити переможця, футболісти вдалися до футбольної лотереї – пробиття 11-метрових штрафних ударів. У цій серії перемогли господарі, проте до півфіналу вони не вийшли. Як виявилося під час розгляду протесту баштанської команди, один із веселинівських гравців не мав прописки у районі протягом останнього року. Відтак, було порушено один із пунктів Положення про проведення Кубка «РП», а за це передбачено технічну поразку. Закон суворий, але це – Закон: далі йдуть саме баштанці.

Ще в одній чвертьфінальній парі команда Доманівського району не мала шансів проти команди с. Кам’яне Новобузького району – 0:3.

Відбулося жеребкування півфінальної стадії змагань. Отже, вже найближчої неділі поміряються силами такі суперники: Баштанський район – Арбузинський район, Очаківський район – Новобузький район. Побажаємо командам натхненної, красивої та результативної гри. На кону – вихід до фіналу!