Благодійник Євген Воробйов зібрав друзів навколо ялинки

До Дня святого Миколая вихованці Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 3 починають готуватися заздалегідь – розучують пісні, танцювальні номери та вірші – щоб гідно зустріти покровителя дітвори. За доброю традицією на свято також запрошують почесних гостей, які вже давно є частиною цієї великої та дружної родини.

Головною прикрасою цьогорічного свята стала зелена красуня-ялинка, яку дітлахам подарував благодійник Євген Воробйов та голова Миколаївської міської організації інвалідів війни та Збройних Сил України, Центру допомоги учасникам АТО м. Миколаєва Любов Бушина. Як і годиться, новорічне деревце встановили в холі школи-інтернату – на радість дітям та гостям, а під нього поклали фрукти й солодощі. Прикрашена різнокольоровими кульками та пухнастим дощиком, ялинка підіймає всім настрій, нагадує, що скоро наступить Новий рік, сповнений світлих надій та сподівань.

Не з порожніми руками завітали до навчального закладу й представники ТОВ «Електрим‑2000», представник заводу «Зоря»-«Машпроект» Сергій Бобров, директор магазину «Маркер» Ірина Луковська. А учні миколаївської гімназії № 41 та муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки привітали вихованців школи-інтернату святковим концертом.

Отож біля ялинки зібралися учні 1-10 класів, учителі, вихователі та гості. З нагоди свята хлопчики та дівчатка гарно вбралися, перетворившись на справжніх принців та принцес. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор школи-інтернату № 3 Світлана Воробйова. Вона побажала своїм вихованцям, колегам, спонсорам мирного неба, любові та доброти. Звичайно, завітав на урочисте дійство й Святий Миколай. Діти старанно готувалися до зустрічі з ним – розучували пісні, танцювальні номери та вірші, тож сивобородий дідусь залишився задоволеним гостинним прийомом і щедро віддячив подарунками.

Як зауважив заступник голови миколаївського Центру допомоги учасникам АТО Євген Воробйов, робити добрі справи можна не тільки на свята, а у будь-який день, адже багато хто сьогодні потребує нашої підтримки. Напередодні Нового року він здійснить чергову поїздку в зону проведення антитерористичної операції, щоб передати бійцям теплі речі, продукти та дитячі листівки.

«Кожен навчальний заклад, серед яких – муніципальний колегіум, школа-інтернат № 3, дитячий садок № 83, – є учасником проекту «Волонтерський рух», започаткованого мною. Діти та педагогічні працівники охоче допомагають нашим героям», – говорить Є. Воробйов.

Святкування Дня св. Миколая вдалося на славу. Наостанок гості та вихованці інтернатного закладу зробили пам’ятне фото біля ялинки.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора та Ігоря Матейчика

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


*